sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Dev banka Ripple konusunda bir açıklamada bulundu

26

İspanya da yer alan çok uluslu bankacılık devlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Banco Santander, dünya finans piyasası üzerindeki en önemli bileşenlerinden bir tanesi şeklinde de bilinmekte. Daha öncesinde de Ripple platformuyla çeşitli ortaklıklara imzasını atmış bulunan Banco Santander, yükseliş yaşamaya başlayan XRP adlı kripto para birimi yatırımcılarına çok müjdeli bir haber vermiş durumda.

Banco Santander kullanmakta olduğu One Pay FX uluslararası bir durumdaki ödeme sistemini tam tamına 19 ülkeye daha genişletme konusunda isteğinin olduğunu ifade etti. Dev durumda bulunan banka buna ilave bir şekilde One Pay FX üstünde yer alan ödemelerden bazılarının gerçekleştirilebilmesi amacıyla Ripple tabanına sahip ödeme sistemlerini de kullanacak olduğu konusunda vurgu yaptı.

Uluslararası bir durumda bulunan ödemelerin ”anlık” şekilde gerçekleşmesi amacıyla bu şekilde bir adım atacak olduğunu açıkça belirten Banco Santander, teknik bir şekilde XRP adlı kripto para biriminin kullanım ihtimalini da çoğaltmış oldu. Ripple şirketinin sunmakta olduğu uluslararası ödeme sistemlerine bakıldığında ODL ürünü de açıkça yer almakta ve bunun direkt bir şekilde XRP tabanına sahip olduğu konusunda bir bilinirliği var.

Eğer ki Santander uluslararasında gerçekleşecek ödemelerle alakalı olarak XRP adlı kripto para birimi kullanmaya başlayacak olursa, bunun kesin bir şekilde rekor kıracak olduğu söylenebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.