sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Merkeziyetsizlik konusunda eleştiriler artmış durumda

19

İleri gelen stablecoin’lerden bir tanesi olarak öne çıkan USD Coin’in arkasına yer alan şirket şeklinde bilinirliği bulunan Centre şirketi, yeni paylaşmış olduğu bir duyuru esnasında bir Ethereum adlı kripto para birimi kullanıcısının cüzdanını dondurmuş oldukları konusunda açıklamada bulundu. Bunu ilk kez yapmış olduklarını ifade eden Centre şirketinin yetkilileri, kullanıcının cüzdanı üzerinde 100.000 dolar değerine sahip USDC bulunduğunu ifade etti.

Kripto paralarla alakalı piyasalar artış gösteren stablecoin talebinin yanı sıra çeşidinden sonra bunun merkeziyetsizliğe zarar verip vermeyecek olduğu hususunda ikilemde kalmış durumdaydı. Bazıları bahsi geçen yeni stablecoin’lerin büyük bir kısmında kolluk kuvvetleriyle alakalı olarak buna benzer eylemler yapılabilecek olduğuna dikkat çekmekteyken bir başka kesimde bunun hiç bir şekilde gerçekleşmeyecek olduğuna vurgu yapıyordu.

Fakat Centre şirketinin yapmış olduğu açıklama üzerinde kolluk kuvvetlerinin isteğinin kapsamında 100.000 dolar değerine sahip USDC’nin dondurulmuş olduğu ifade edildi. Adresin mevcut durumdaki sahibi bundan böyle fon yatıramamakta ya da fonlarını hiçbir biçimde çekememekte. Centre şirketi, bu kara listenin içine alma olayını doğrulamış olsa da bunun nedenlerini halen açıklamış değil.

Twitter kullanıcılarından bir tanesi de konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde kara listeye alınmış olan cüzdan adresinin sahibinin kendinden 10.000 tane Loopring çalmış olduğunu ileri sürdü. Bahsi geçen bu kripto para biriminin ortalama değeri 750 Avro’ya tekabül etmekte ve bununla ilgili olarak 100.000 dolar tutarındaki cüzdan adresinin dondurulmuş olması çok ciddi bir anlamda tepki çekmiş durumda.

Centre şirketinin konsorsiyumunun içinde Circle ile birlikte ünlü durumda bulunan kripto para borsalarından Coinbase yer almakta. Böyle olması da borsanın direkt bir şekilde kullanıcılarına ait olan tüm hesapları dondurabilecek olmasına olanak tanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.