sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Japonya Merkez Bankası’ndan yeni bir tane dijital para hamlesi

91

Japonya Merkez Bankası kendisine ait dijital para birimini geliştirebilmek amacıyla çok daha yeni bir adım atmakta.

Japonya Merkez Bankası tam olarak birkaç ay öncesinde İsviçre ile birlikte İsveç ve ayrıca Kanada benzerindeki ülkelerle bir araya gelip ortak bir dijital para çalışması yürütmeye başlamış oldu. Japonya’da yer alan yetkili isimler bunun hemen sonrasında dijital para hususunda çok daha hızlı bir şekilde adım atmaya başladı.

Çalışmalarına hız veren Merkez Bankası çok kısa bir zaman öncesinde Dijital Merkez Bankası Parasının Teknik Sorunları bağlığına sahip bir rapor paylaştı ve muhtemel bir milli dijital para projesinin ne gibi eksiklikleri bulunacağını açıkça değerlendirmiş oldu. Merkez Bankasının raporu içerisinde buna benzer bir dijital para projesinin nasıl geliştirilebilecek olduğundan, biçimlendirilebileceğinden de söz edilmekte. Cointelegraph ekibinde yer alanlara bakılırsa rapor bu yönden bir Proof-of-Concept (PoC) çalışması şeklinde kabul edilmektedir.

Yetkili isimler dijital merkez bankasına ait para birimlerinin ne denli dayanıklı olduklarından da hiç bir şekilde emin değiller. Japonya Merkez Bankası bunun kapsamında büyük çapta bir elektrik kesintisinin yaşanmış olduğu ya da büyük bir depremin yer aldığı senaryolardan söz ediyor. Japonya Merkez Bankasının yapmış olduğu araştırmalara bakılırsa bu ‘dijital’ para biriminin buna benzer senaryolarda kullanılamaması aslında çok büyük bir dezavantaj olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.