sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Başka bir banka daha Ripplenet kullanımına başlayacak

44

Sri Lanka’da yer alan en güçlü ve aynı zamanda teknolojik yönden en ileri bankası şeklinde görülmesiyle ünlü Hatton National Bank (HNB), dijital havale işlemleri konusunda bir sene öncesine kıyaslandığında %15 benzerindeki bir artış yakalamayı başardı ve bu söz konusu artışı da değerlendirme konusunda istekli. Banka yetkilisi olanlar tarafından yapılmış olan açıklama üzerinde artışla baş edebilmek amacıyla RippleNet’in blockchain tabanına sahip çözümlerinden yararlanacak olduğu ifade edildi.

HNB, yayınlamış olduğu en son dijital havale raporu içerisinde özellikle de geçmiş olduğumuz 3 aylık zaman diliminde ATM’ler sayesinde %10 benzerinde bir artış görülmekte olduğunu ifade etti. İşlemlerin genel olarak Doğu Asya ile birlikte Orta Doğu ülkeleri üzerinden gelmekte olduğunu ya da buraya yollandığını ifade eden HNB uzmanları, RippleNet ağı üzerinden yararlanarak bu söz konusu işlemlerin daha da hızlı bir şekilde ucuz gerçekleştirilmesini sağlayacaklarını ifade etti.

Toplamda yer alan piyasa değerine bakıldığında en büyükler arasında dördüncü sırada yer alan kripto para birimlerinden XRP’nin arkasında yer alan Ripple şirketinin aynı zaman içinde blockchain tabanına sahip dev bir ödeme ağına sahip bulunduğu konusunda da bilinirlik var. RippleNet platformunun üyesi olan finans kurumlarının sayılarının 300’ü geçmiş olduğu konusunda bilinirlik var ve bu SWIFT benzerindeki geleneksel şirketlere rakip haline gelinmiş olduğunu da göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.