sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Kripto para sektörünü çok sevindirecek bir haber

23

New York’ta yer alan finansal regülatörlerden NYDFS, fazlasıyla katı bir durumdaki kripto para regülasyonları uygulamasından dolayı tanınırlık elde etmiş durumda. Kripto paralarla alakalı sektörün ilk regülasyon çerçevelerinden bir tanesini belirlemesiyle birlikte de isminden söz ettirmeyi başaran NYDFS, uzun senelerden bu yana fazlasıyla sınırlı bir sayıda kripto para şirketine lisans vermiş idi.

Böyle olması yalnızca New York ile alakalı gözüküyor olsa da kripto paralarla alakalı piyasanın kilit noktalarından bir tanesi olarak görülen bu şekilde büyük bir bölge üzerinde fazlasıyla sert kripto para regülasyonları uygulanıyor olması sektörün büyümesinin önünde yer alan en büyük engellerden bir tanesiydi.

Reuters aracılığıyla aktarılmış olan yeni bir gelişmeye bakılırsa da kripto paralarla alakalı şirketlere verilmekte olan BitLicense ile alakalı gerekli şartlarda çok daha fazla yumuşamalar yapılmış olacak. Reuters’in aktarmış olduğu bilgilere bakılırsa zaten kurulmuş olan firmalar ya da kripto para start-up şirketlerinin ilave bir lisansa sahip bulunmadan New York içinde hizmet vermeye başlamış olacak ve lisans konusundaki başvuru süreci de bu şekilde sürecek

NYDFS yeni yapmış olduğu değişikliklerle alakalı olarak 10 Ağustos tarihine dek halkın görüşünü almaya başlayacak. Pek çok sayıdaki kripto para borsasının yanı sıra kripto para firması da yalnızca BitLicense yüzünden bölge üzerinde hizmet verememekte ve böyle olmasının ise çok ciddi bir hacimle beraber adaptasyon kaybına sebep olduğu bilinmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.