sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Singapur’dan dijital para hamlesi

16

Singapur’da yer alan merkez bankasının yanı sıra finansal bir durumdaki regülatörü, komşusu Çin’le birlikte merkez bankasından destek alarak dijital para birimi konusunda araştırmalara başlamış olacak. Singapur’da yer alan finansal regülatörlerden biri olarak öne çıkan MAS’ın üst düzeydeki yöneticilerinden Ravi Menon aracılığıyla yapılmış olan özel bir açıklamaya bakılırsa, ülkenin dijital para birimleri hususunda Çin’le iş birliği içinde bulunmasının çok ciddi bir açıdan gelişme getirebileceği düşünülmekte.

Menon konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamanın sonrasında ise Çin’in kendisine ait dijital para birimlerinden DCEP’le alakalı elde etmiş olduğu özel gelişmenin de fazlasıyla etkileyici bir durumda bulunduğunu ifade etti. Blockchain tabanına sahip merkez bankası dijital para birimiyle alakalı hususta türlü araştırmalar gerçekleştiren Singapur’un da Çin’le beraber kendi dijital para birimini geliştirebilmek amacıyla çalışmalara başlayabilecek olduğu tahmin edilmekte.

Merkez bankasından destek alan dijital para birimlerinin fazlasıyla popüler bir husus olarak öne çıktığını ifade eden Menon, şu anda Çin ile birlikte Singapur merkez bankalarının arasında bu hususta çok iş birliğinin sürdüğünü de paylaşmış oldu.

Çin’e ait olan dijital para biriminin nerdeyse hazır hale geldiği ve 2021 senesi içerisinde piyasaya çıkartılabileceği de bilinmekte. Belki Singapur ise bu hususla alakalı olarak bir sürpriz gerçekleştirecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.