sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Kripto para birimi yatırımcılarına tazminat ödemeye hazırlanıyor

20

Bankacılık devlerinden biri olan JPMorgan Chase bankasının bir iştiraki olarak öne çıkan dünya genelinde en büyük altıncı banka konumundaki yerini koruyan Chase Bank NA, kredi kartıyla kripto para birimi alımı gerçekleştiren müşterileri için aşırı işlem ücreti uyguladığından dolayı 2,5 milyon dolar tutarın yakın bir tazminat ödemesi yapacak.

Reuters ajansının aktarmış olduğu bir habere bakılırsa Salı gününde Manhattan federal mahkemesi tarafından alınmış olan söz konusu kayıtta, JPMorgan’ın hiç bir şekilde yanlış bir şey yapmadığını ileri sürmesine karşın müşterilerin fazla işlem ücretlerinin %95’lik kısmını geri alacak oldukları ifade edildi.

Chase Bank’a ait kredi kartını kullanmakta olan müşterilere normal fiyattan daha çok ”nakit avans” işlem ücreti uygulamakta olduğu ortaya çıkmış durumda. Aslına bakılırsa davada olaydan etkilenmiş olan müşterilerle ilgili olarak 1 milyon dolar tutarında tazminat talep edilmiş olsa da toplamda yer alan tazminat miktarı bunu aşmış oldu.

Dava aslında ilk önce 2018 senesinde açılmıştı ve iki senelik bir zamandan sonra sonuç alınmış olması davacıları da çok sevindirdi. JPMorgan Chase platformunun CEO’su görevinde bulunan Jamie Dimon kripto para birimlerine yönelik çok sert eleştirileriyle tanınırlık elde etmiş durumda ve bunun kasıtlı bir şekilde yapılmış olma ihtimali dahi olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.