sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin’in halen Dolar’a bağımlı olduğunu açıkladı

16

NBA takımları arasındaki Dallas Mavericks’in sahibi konumunda bulunan ünlü milyarderlerden Mark Cuban, Bitcoin adlı kripto para birimi konusundaki görüşlerini paylaşmış oldu.

Mark Cuban’ın Bitcoin adlı kripto para biriminden çok fazla hoşlanmadığını uzun zamandan beri bilmekteyiz. Kendisi kripto para birimleri konusundaki memnuniyetsizliğini zaten çok açık bir biçimde ifade etmekte. Lakin Cuban bu defa da Bitcoin adlı kripto para biriminin tam bir şekilde hangi alanda yetersiz kalmış olduğunu, Bitcoin adlı kripto para biriminin neye ihtiyaç duymakta olduğunu da açıkladı.

Kripto para birimi kullananlar şu zamanlarda Bitcoin adlı kripto para birimini ya elektronik para ya dijital bir durumdaki altın veyahut tamamen sıradan bir yatırım ürünü şeklinde görmekteler. İnsanlardan bazıları da Bitcoin adlı kripto para biriminin günlük ödeme işlemleri konusunda kullanılacak olduğunu bazıları da onun bir güvenli liman olarak kullanılabileceğini düşünmekte.

Mark Cuban’a bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminin ciddi olarak bir para birimi ya da dijital altın olarak kullanılabilmesi için ilk olarak insanların Bitcoin adlı kripto para birimi konusunda bilgi sahibi olmaları gerekli. Bununla ilgili olarakta Bitcoin adlı kripto para biriminin anlaşılması çok zor bir şeymiş gibi gözükmemesi gerekiyor. Cuban şu dönemlerde Bitcoin adlı kripto para biriminin en büyük eksikliğinin kullanım basitliği olduğunu düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.