sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Arjantin içerisindeki Bitcoin hacminde büyük bir büyüme

17

Arjantin’de yaşamını sürdüren vatandaşlar ülke enflasyonla boğuşmaktayken Bitcoin adlı kripto para birimine geçiş yapmaya başlamış durumdalar.

Arcade Research adlı platform Arjantin içerisindeki Bitcoin adlı kripto para birimi kullanımıyla alakalı olarak çok daha yeni bir araştırma yapmış oldu. Firmanın yapmış olduğu araştırmalarına bakılırsa Arjantin içerisinde şu zamanlarda alınmış olan Bitcoin adlı kripto para birimi miktarı, 2018 senesindekinden 10 kat daha çok.

Arjantin içerisinde yaşayan pek çok vatandaş birkaç seneden beri ekonomik bir şekilde zorlu bir süreçten geçmekte. Arjantin de yer alan ekonomi özellikle de son zamanlar içerisinde alınmış olan borçlardan dolayı çok ağır bir yük altında. Güncel durumda bulunan verilere bakılırsa Arjantin’in 65 milyar dolar benzerinde bir dış borcu bulunmakta. Devlet söz konusu bu borcu kapatmak bir tarafa, kısa zaman öncesinde üç tane tahvilin ödemesini yapabilmiş değil. Eğer ki Arjantin söz konusu bu borçları kapatabilmenin bir yolunu bulamaz ise devlet temerrüte düşmüş olacak.

Bu esnada Arjantin Pesosu da hızlı bir şekilde değer kaybetmeyi sürdürüyor ve ülke içerisinde yer alan enflasyon oranınında artış oluyor. Ülke içerisindeki vatandaşların Bitcoin adlı kripto para birimine yönelmekte olmalarının başlıca nedeni de aslında bu olabilir. İnsanlar Bitcoin adlı kripto para birimini güvenli bir liman şeklinde kullanmaya başlamış olabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.