sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Çin içerisindeki dijital para çalışmalarına devam

24

Çin üzerinden çıkmış olan Koronavirüs şu zamanlarda 1 milyon taneden çok kişiye bulaşmış bir vaziyette. İnsan sağlığınının yanı sıra günlük hayatı ve dünya ekonomisini yani nerdeyse her şeyi etkilemiş olan bu virüsten dolayı her ülkeye paylaşıldı.

Çin’de yer alan yetkili isimler de almış oldukları radikal karar ile bu virüsü kontrol altına almayı başarmış oldular. Yetkili isimler de şimdi Koronavirüsten dolayı erelenmesinin yanı sıra aksamış olan ve yavaşlayan projeleri tekrardan değerlendirmekte ve tam olarak nasıl adımlar atılacak olduğunu da kararlaştırmaktalar.

Çin Merkez Bankası ardımızda bırakmış olduğumuz cuma gününde para ile birlikte altın ve de gümüşle alakalı çok özel bir telekonferans düzenlemiş oldu. Bu söz konusu konferans esnasında paranın yanı sıra altın ve de gümüş benzerindeki şeylerin Koronavirüsten tam olarak nasıl etkilenmiş olduğu, bunların geleceğinin tam olarak ne olduğu görüşülmüş oldu.

Telekonferans esnasında konuşulmuş olan konulardan bir tanesi de dijital para birimiydi. Bizi de tam olarak bu ilgilendirmekte. Bilinmekte olduğu gibi Çin Merkez Bankası bir müddettir kendisine ait dijital parasını geliştirmeye gayret ediyor. Merkez Bankası’nın yapmış olduğu çalışmalar Koronavirüsten dolayı bir müddet boyunca yavaşlamış idi. Lakin ülke içerisindeki yaşamın nerdeyse normale dönmüş olmasıyla beraber Çin Merkez Bankası’nın gerçekleştirdiği çalışmalar da normal seyrine dönmeye başlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.