sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Kripto para yasalarını 1 Mayısta işleme koyuyorlar

44

Japonya Temsilciler Meclisi geçmiş olduğumuz sene kripto paralarla alakalı sektörü regüle edebilmek amacıyla hızlıca harekete geçmişti. Meclis bunun kapsamında ülkede yer alan Ödeme Hizmetleri Yasası (PSA)’nın yanı sıra Finansal Araç ve Borsa Yasası(FIEA) içerisinde bir takım değişiklikler yapılması için bir karar kılmış oldu.

Bu söz konusu yasa değişikliklerinin normal şartlarda nisan ayı içerisinde yürürlüğe girmesi konusunda bir beklenti vardı ancak Koronavirüs salgınındandan dolayı bir takım aksaklıklar yaşanmış oldu. Bu söz konusu değişikliklerin ise şimdi 1 Mayıs tarihi itibariyle yürürlüğe girecek olduğu açıklaması yapıldı.

Japonya şu zamanlarda kripto paralarla alakalı bir yasa hazırlamadığından dolayı şimdilik mevcut durumda bulunan yasaları değiştirmekle yetinmekte. Yapılmış olan söz konusu değişiklikler aslına bakılırsa büyük bir ölçüde kripto para sektörü üzerinde kullanımı gerçekleştirilen terimlerin tanımlanmasıyla alakalı. Temsilciler Meclisi bu konuda bir karmaşıklığa yol açmamak amacıyla da ”kripto-varlık” benzerindeki farklı terimlerin tanımını yapmayı talep ediyor.

Bu söz konusu değişiklikleri ile beraber yaşanabilecek en önemli gelişmelerden bir tanesi de kripto para borsalarıyla alakalı. Ülke içerisinde yer alan borsalar 1 Mayıs tarihi itibariyle firmanın parasıyla müşterilerin paralarını ayrı tutmak mecburiyetinde kalmış olacaklar. Böylelikle borsayı işletmiş olan firmanın parası, müşterilerin parası ile hiç bir şekilde karışmamış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.