sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin kodunu Buzul Dağının en derinine gömecekler

18

Bitcoin adlı kripto para birimi kodunun da yer aldığı GitHub platformu, yeni almış olduğu bir kararla birlikte lider durumda bulunan kripto para birimlerinden Bitcoin adlı kripto para birimi kodunun da arasında bulunmuş olduğu pek çok açık kaynaklı kodu Norveç’te yer alan Svalbard bölgesi üzerindeki bir buzul dağının içinde bulunan eski kömür madenine saklayacak olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Teknolojik bir durumdaki tarihin önemli parçalarını koruyabilmek amacıyla başlatılmış olan bu arşivleme programının dahilinde kodun bir görüntüsü film bobinleri içerisine kopyalanmış olacak ve çelik bir tane konteynerler içinde güvenli bir şekilde saklanmış olacak. Tüm bu çaba sonrasında hedeflenmiş olan sonuçta kodların en azından 1.000 senelik bir zaman boyunca dayanabilecek olması.

Ekip ise şu anda verileri kopyalamanın yanı sıra hazır etme aşamasına geçiş gerçekleştirmiş durumda. Dağın iç kısmında yapılacak durumda bulunan yerleştirmenin de Nisan ayının son günlerinde gerçekleşecek olduğu konusunda açıklamalar yapıldı. Dağın iç kısmına yerleştirilecek durumda bulunan kodların arasında yalnızca Bitcoin Core adlı kripto para birimi değil, aynı zaman içerisinde Lightning Network protokolü ya da Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte Dogecoin benzerindeki kripto para birimleri de yer almakta.

Özellikle de Koronavirüs ile alakalı salgının hızlı bir şekilde yayılmış olduğu ve insanlara komplo teorileri düşündürtmeye başladığı şu günler içerisinde atılmış olan bu adım fazlasıyla da olumlu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.