sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Halving etkisinin çok abartıldığını ifade etti

24

Ünlü yatırımcılardan ve aynı zamanda analist olan Peter Brandt, pek çok kişinin merak ve heyecanlı bir şekilde beklemekte olduğu Bitcoin adlı kripto para birimi blok ödülü yarılanmasının etkilerinin fazlasıyla daha az olabileceğini söyledi.

Brandt’a bakılır ise Bitcoin Halving aşırı bir biçimde abartılmış bir olay ve bunun gerçekleşmesinin etkileri zannedildiği kadar büyük bir durumda bulunmayacak. Bitcoin adlı kripto para biriminin günlük bir şekildeki ticari hacminin aslına bakılırsa BTC adlı kripto para biriminin gerçek arzı olduğunu ifade eden analist, blok ödülüyle alakalı yarılamanın yeni BTC adlı kripto para birimi ihracını yarıya indirebilecek olmasına karşın tam bir şekilde bu nedenden dolayı da fiyatı etkilemeyecek olduğunu ifade etti.

Brandt, BTC adlı kripto para biriminin halvingden hemen sonra arzının aslına bakılırsa gerçek arzın yalnızca %1’ine denk gelmiş olduğunu ifade etti ve bunun aslıdan fazlasıyla düşük bir değişim olduğuna vurgu yaptı. İnsanlar ise şu anda Coronavirüs’ün etkilerinin yanı sıra BTC adlı kripto para biriminin düşmeye başlayan fiyatına odaklanmış durumdayken Halving ise yavaş bir şekilde yaklaşmaya başladı ve bunun muhtemel bazı etkileri de merak edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.