sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Kripto para sektöründe bir devre kesici gerekli mi?

124

Coronavirüs ile alakalı salgının etkisini çoğaltmasıyla birlikte Amerika Birleşik Devletlerinin borsaları da dahil pek çok finansal piyasa inanması zor sert bir düşüş yaşamış oldu.

Amerika Birleşik Devletleri yalnızca geçmiş olduğumuz hafta 3 defa devre kesicilerin çalışmasına sebep olabilecek kadar sert düşüşler yaşamış oldu. Devre kesici ise aslında temel bir şekilde borsanın belirlenmiş seviyede düşmesinden sonra borsanın tekrardan daha önceden belirlenmiş olan zamanlarda durdurulması yani işlemlere kapatılacak olması olarak bilinmekte.

Böyle olması da yatırımcıların panik satışlarının yanı sıra fiyatları çok daha fazla aşağıya çekmesinin önüne kısa zamanda da olsa geçmekte. Amerika Birleşik Devletleri’nin borsaları ilk önce %7,5 seviyesinde çok sert bir düşüş yaşadıktan sonra alım ve satım 15 dakika süresince kapatılmış oldu ve bu söz konusu durumun kripto paralarla alakalı sektöre yararlı olup olamayacağı da tartışılmaya başlandı.

Devre kesicileri savunmakta bulunan kesim ise, merkezi kripto para borsalarının bu durumu uygulayabilecek olduğunu ve bunun sayesinde panik satışları ile birlikte FUD’un önüne geçilebilecek olduğuna vurgu yapıyor. Merkeziyetsizliği savunmakta bulunan kesim de bunun kripto para birimlerinin en temel maksatlarından bir tanesini ortadan kaldıracağını ileri sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.