sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

FED’den 500 milyar dolar tutarında likidite

23

Amerika Birleşik devletleri Merkez Bankası’nın (Fed) geçmiş olduğumuz son birkaç gün içinde atmış olduğu hiçbir adım borsalar üzerindeki düşüşün önüne geçemedi. Çok kısa bir zaman öncesinde ekonomiye 1.5 trilyon dolar tutarında likidite sağlayacak olduğu konusunda açıklamada bulunan Fed, bunun üzerine bir de ani bir şekilde faiz indirimi konusunda karar almıştı.

Bütün bunlara karşın düşüşün önüne hiç bir şekilde geçememiş olan Fed, şimdi ise çok daha yeni bir karar daha alarak 500 milyar dolar tutarında repo operasyonu düzenleyecek olduğu konusunda açıklamda bulundu. Kısa bir zaman öncesinde yapılmış olan resmi açıklamaya bakılırsa New York Fed bugün gün içinde 500 milyar dolar tutarında bir repo operasyonu düzenlemiş olacak.

Fed geçmiş olduğumuz gün faiz indirimi gerçekleştirmiş olsa bile S&P 500 Endeksi üzerinde yer alan düşüşü hiç bir şekilde durduramadı. Bugün içerisinde borsaların açılmış olmasıyla beraber S&P 500 Endeksi üzerinde %8’den daha çok düşüş yaşanmış oldu ve borsa işlemleri için de 15 dakika ara verilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.