sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Ethereum artık 100 doların daha da altında

13

Kripto paralarla alakalı piyasanın bir haftadan çok kısa bir zamanda 100 milyar dolar tutarına yakın kayıp yaşamış olduğu şu günler içerisinde, ileri gelen kripto para birimleri arasından Ethereum adlı kripto para biriminin kaybı da sürekli olarak çok kritik bir hal almaya başlamış oldu.

İkinci bir durumdaki büyük kripto para birimlerinden Ethereum, Coinbase ismine sahip kripto para borsasının üstünde 90 dolar tutarına, Bitfinex platformunun üstünde 89,96 dolar tutarına, Bitstamp platformunun üstünde 88,20 dolar tutarına ve Gemini üstünde de 86,62 dolar tutarına kadar gerilemiş oldu.

Ethereum adlı kripto para birimi şu zamanlarda %32’lik bir düşüş yaşamış olsa da CoinMarketCap üstünde yer alan fiyatı 125 dolar civarında gözükmekte. Aslına bakılırsa gece saatlerine doğru Coinbase üstünde 3.000 dolar civarına kadar gerilemiş olan BTC daha sonrasında %40’lık bir sıçrama yaşayıp tekrardan 5.000 dolar tutarının üstüne çıkmıştı.

Böyle olması Ethereum adı kripto para birimi ve öteki ileri gelen kripto para birimlerinin fiyatlarına da çok büyük bir etki etmiş gibi gözükmekte. Ethereum adlı kripto para biriminin Aralık 2018 tarihinin sonrasında ilk kez 100 dolar tutarının altına inmiş olduğu ve kısa zaman içinde toparlanmış olduğu gözükmekte ve böyle olması da hem iyi hem ise kötü bir gelişme şeklinde yorumlanacak olabilir. Düşüş olmasının iyi bir tarafı da insanların halen dipten almaya gayret etmeleri gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.