sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Tether’den büyük bir atılım

43

Geçmiş olduğumuz günlerde sabaha karşı hızlı bir şekilde değer yitirmeye başlamış olan Bitcoin adlı kripto para birimi şu anda düşmeyi sürdürmekte. Coinmarketcap üzerinde yer alan verilere bakılırsa BTC adlı kripto para birimi geçmiş olduğumuz birkaç saatin içinde yaşanmış olan düşüşün sonrasında 7.400 dolar tutarının da altına gerilemiş oldu.

Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı özellikle de geçmiş olduğumuz birkaç saatin içinde değer yitirmiş olsa bile bu düşüşün birkaç günden beri sürdüğünü de söylemek olanaklı.

Tether ardımızda bırakmış olduğumuz gün piyasa hızlı bir şekilde düşmekteyken 60 milyon dolar tutarındaki USDT üretimi yapmış, firmanın bu söz konusu hamlesi bir ”kurtarma gayreti” şeklinde değerlendirilmiş idi. Firma ise bugün öğlen zamanlarında tekrar buna benzeyen bir adım atmış oldu ve 60 milyon dolar tutarındaki USDT basmış oldu.

Kripto paralarla alakalı yatırımcılar firmanın bu söz konusu hamlesini tekrar Bitcoin adlı kripto para birimini kurtarma çabası şeklinde yorumladılar. Fakat takipçilerden bazılarına bakılırsa da şu zamanlarda Tether dahi Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatı üzerindeki düşüşü hiç bir şekilde durduramaz.

Tether platformunun CTO’su, firmanın basmış olduğu bu 60 milyon dolar tutarındaki USDT konusunda çok önemli bir açıklamada bulundu ve bu USDT’lerin tam anlamı ile sirkülasyona alınmamış olduğunu, şimdilik envanter içerisinde tutulacak olduğunu da ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.