sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Çin’deki kobiler artık blockchain’e yönleniyor

15

Çin Blockchain’le alakalı ilgili yapmış olduğu çalışmaları hızlandırmaya başlamış durumda. Ülke içerisinde yer alan yetkililer özellikle de KOBİ’ler arasında yer alan blockchain kullanılmasını yaygınlaştırmaya gayret ediyorlar.

Çin’de yer alan Everbright Bank, Ant Financial şirketiyle ortaklaşa bir şekilde geliştirmiş olduğu Guangxintong adlı projeyi resmi bir şekilde kullanıma açtı. ‘Blockchain tabanına sahip bir finans ürünü’ ismiyle tanımlanmakta olan bu söz konusu ürünün finans sektörü içerisindeki bir takım süreçleri de geliştirmesi beklenmekte.

Global Times tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Guangxintong isimli bu platform ufak-orta ölçekli işletmelere daha şimdiden yarar sağlamaya başlamış oldu. Yerel bir durumdaki kaynaklara bakılır ise Güneybatı Çin’de yer alan bir şarap üreticisi, daha çok sermaye toplayabilmek amacıyla a bu söz konusu platformu kullanmış oldu ve online biçimde para toplamış oldu.

Çin’de yer alan KOBİ’lerin blockchain ile alakalı teknolojiyi kullanmaları ülke içerisindeki blockchain sektörü konusunda fazlasıyla önemli. Çin Merkez Bankası ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç aylık zaman içinde blockchain çalışmalarını hızlandırmış oldu ve bu sürecin içinde daha çok banka ile birlikte finans kurumlarıyla işbirliği yapmaya başlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.