sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Birleşik Krallık’ın yenilenen ticaret anlaşması içerisinde blockchain vurgusu

21

Birleşik Krallık’ta yer alan hükümet, Brexit sonrasında yeni döneme hazırlanmakta. Bu söz konusu yeni dönem içerisinde hiç bir şekilde şüphe yokki en önemli konu başlıklarından bir tanesini de Brexit’ten sonra değişecek durumda bulunan ticaret anlaşmaları oluşturmakta.

Amerika Birleşik Devletleri’yle gerçekleştirilecek serbest ticaretle ilgili anlaşmanın öneminin fazlasıyla büyük olduğunu ifade etmiş olan Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Kurumu da özel bir rehber paylaştı ve söz konusu hükümetin, bu pazarlık içerisindeki konumunu kamu oyuyla da paylaşmış oldu.

Gerçekleştirilecek serbest ticaret anlaşmasını (FTA) değerlendirmiş olan söz konusu kurum; belirli alanlar içerisinde FTA’nın çok büyük bir yarar sağlayacak olduğunu düşünmekte. Kuruma bakılır ise bunlardan biri de Blockchain ile alakalı bi teknoloji.

Gerçekleştirilen açıklama içerisinde şu ifadelere yer verilmekte; ”Veriyle ilgili akış Blockchain, sürücüsüz arabaların yanı sıra kuantum teknolojisi benzerindeki alanlar içerisinde, FTA’nın fazlasıyla büyük bir önemi bulunuyor. Bu söz konusu alanlar içerisinde dijital ticaret anlaşmaları yapıp dünya üstündeki konumumuzu da sağlamlaştırmayı istemekteyiz.”

Şu an içerisinde gerçekleştirilecek anlaşmaların sonuçlarıyla birlikte koşullarını, özellikle de KOBİ’ler çok büyük bir merakla beklemekte. Otoriteler öte yandan, Amerika Birleşik Devletleri’ne ilave bir şekilde daha sonrasında Avrupa Birliği’yle yapılacak anlaşmaların da, ülkenin geleceği konusunda çok büyük bir önemi olacağını düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.