sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

BlockFi çok daha yeni bir hamle yaptı

15

Kripto paralarla ilgili sektörün son dönemler içerisinde yapmış olduğu bir atakla önemli platformların arasında yer almayı başaran BlockFi, yapmış olduğu yeni bir anlaşmayla itibari paralarla alakalı transfere kapıyı açmış bulundu.

Silvergate Bankasıyla çok özel bir anlaşma yapmış olan BlockFi, daha sonrasında ise direkt bir şekilde müşterilerinin itibari parayla kripto para alımını yapabilmesini sağlamış olacak. Bunun sonrasına ise söz konusu bu itibari parayla alınmış olan kripto para birimlerinden, BlockFi kullanıcıları ayrıca bir de faiz getirisi elde edebiliyor olacak.

BlockFi platformunun kurucusu konumunda yer alan Zac Prince, The Block’a yapmış olduğu açıklama üzerinde şu ifadelere yer verdi; ”Şu dönemlerde platform üzerinde dolar cinsinden kabul edilebilecek tek bir kripto para birimi de Gemini USD (GUSD) olarak görülecek. Bunun da senelik bir şekildeki getirisinin %8.6 seviyesinde olmasını beklemekteyiz.”

Prince, çok daha değişik ülkelerin para birimlerinin de kabul edilecek olduğunu fakat söz konusu bu para birimlerinden faiz kazanılması amacıyla, paranın dolara dönüştürülebileceğinin altını çizmiş oldu. Bu söz konusu hamleyle beraber BlockFi şirketine yeni kullanıcıların gelebilmesinin de önü açılmış bulunacak. Yatırım yapma konusunda isteği bulunan fakat halen kripto para alımı yapmamış kişiler ise, bunun sayesinde artık faiz getirisi elde edebiliyor olacaklar.

BlockFi, öte yandan Florida içerisinde operasyonlarını devam ettirebilmek amacıyla lisans almış bulunduğunu da resmi bir şekilde duyurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.