sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Sağlık bakanlığından kağıt para uyarısı

63

Sağlık Bakanlığı ülkenin genelinde yer alan grip şikayetlerinin çoğalmasının sonrasında yeni bir rapor paylaştı. Sağlık Bakanlığının Bulaşıcı Hastalıklar Dairesi Başkanlığı aracılığıyla hazırlanmış olan bu rapor içerisinde gripten korunmanın yolları anlatılmakta.

Sağlık Bakanlığı bu söz konusu raporu içerisinde insanları özellikle de hijyen hususunda uyarmakta. öte yandan insanlara da kağıt para kullanılmasına çok fazla dikkat etmeleri konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Dünyanın tamamında yer alan Corona Virüs ile alakalı panik artmayı sürdürmekteyken insanlar bulaşıcı hastalıklardan korunabilmek amacıyla tam olarak neler yapabilecek olduklarını da merak etmekteler. Son zamanlar içerisinde yapılmış olan araştırmalar ile birlikte açıklamalar göstermekte ki COVID-19, grip ile birlikte öteki bulaşıcı hastalıklara karşı alınması en kolay ve en iyi önlemlerden bir tanesi de kağıt para kullanma esnasında çok dikkatli olmak.

İran’ın Sağlık Bakanı görevinde bulunan Said Namaki ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Corona Virüsüyle alakalı bir açıklamada bulunarak insanları bu hususta da uyarmıştı. Kağıt paralar üzerinden hastalık bulaşabilecek olduğunu ifade eden İran Sağlık Bakanı, insanlar için kağıt para kullanılmasını azaltmayı önermiş oldu.

Buna benzeyen bir tavsiye geçmiş olduğumuz senelerde Türkiye’de yer alan yetkili isimlerden gelmişti. Sağlık Bakanlığı’nın griple alakalı olarak hazırlamış olduğu rapora bakılırsa kağıt paralara bulaşmış olan virüs, paranın yüzey kısmında üç gün boyunca kalabilmekte. Bu ise kağıt paraların çok ciddi bir virüs taşıyıcısı olabildiği anlamına gelmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.