sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Hindistan içerisinde kripto para yasağı kalktı

45

Hindistan Yüksek Mahkemesi ardımızda bırakmış olduğumuz gün ülkede yer alan kripto para yatırımcılarını çok fazla sevindirmiş olan bir karar aldı. Mahkeme, Hindistan Merkez Bankası’nın 2018 senesinde almış olduğu yasakla ilgili kararı geçersiz kıldı. Hindistan’da yer alan bankalar ile birlikte finans firmaları artık kripto para firmalarıyla işbirliği yapabilmenin yanı sıra kripto para hizmeti de sunabiliyor olacaklar..

Hindistan’da alınmış olan bu söz konusu karar ülkede yer alan kripto para yatırımcılarının bundan böyle eskiden olduğu gibi özgür bir şekilde yatırım yapabilecek oldukları anlamına gelmekte. Öte yandan ülkede yer alan kripto para sektörü de bundan böyle daha hızlı bir biçimde büyümüş olacak.

Hindistan’ın Maliye Bakanı görevinde bulunan Nirmala Sitharaman ardımızda bırakmış olduğumuz gün gerçekleştirilen bir etkinlik kapsamında konuyla alakalı sorulmuş olan bazı soruları cevapladı. Firstpost tarafından yapılmış olan habere bakılırsa basın personelleri Sitharaman’a Yüksek Mahkeme aracılığıyla alınmış olan kararı sordular ve kendisinin cevabı da şöyle oldu;

”Hindistan Yüksek Mahkemesi’nin almış olduğu bu karara uymak mecburiyetindeyiz. Mahkemenin söz konusu bu kararının bizi nasıl etkilecek olduğuyla alakalı farklı bir basın duyurusu a gerçekleştirebiliriz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.