sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin yeniden düştü

34

Liderliğini koruyan para birimlerinden Bitcoin (BTC) geçmiş olduğumuz günlerde alınmış acil faiz indirimi kararından sonra 8.900 dolar tutarından 8.500 dolar seviyesine kadar gerilemiş oldu ve daha öncesinde yapmamış olduğu bir hareket sergilemesiyle öne çıktı..

Yatırımcılar normal olarak faiz indirimi benzerindeki bir kararın BTC adlı kripto para birimini olumlu etkileyecek olduğunu düşünüyor olsalar da, yaşanmış olan bu durum tam da eksi bir etki yaratmış oldu. Pekala Bitcoin adlı kripto para biriminin muhtemel bir ani ralliye başlayabilmesi amacıyla da savunması gerekli nokta nedir?

BTC adlı kripto para birimi şu zamanlarda tekrardan 8.800 dolar seviyesinin üstüne çıkmayı başarmış oldu ve bu nokta üzerinden işlem görmekte. Bitcoin adlı kripto para biriminin rallisini sürdürebilmesi amacıyla durması gerekli olduğu seviye de 9.000 dolar şeklinde gözükmekte. Özellikle de 8.900 seviyelerinde birikmiş olan satış baskısı, yatırımcıların da buranın aşılacak olduğuna inanmadıklarını göstermekte.

9.000 dolar tutarına kadar çıkışsa hem Bitcoin adlı kripto para birimi hem ise öteki kripto para birimi yatırımcılarının daha çok yükseliş amacıyla beklemelerini ve satışı durdurabilmelerini sağlayacak olabilir.

Düşüş noktası üzerinde de BTC adlı kripto para biriminin en yakınında yer alan desteğinin 8.500 dolar tutarında bulunduğu görülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.