sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Tron Ceousundan Steemit’e büyük bir darbe

21

Kripto paralarla alakalı dünya geçmiş olduğumuz birkaç saatlik zaman içinde şu büyük iddiayla çalkalanmakta: Binance platformu ile birlikte Huobi platformu ve Poloniex platformu gibi borsalar, Justin Sun’ın Steemit üzerinde darbe gerçekleştirmesine yardım etmiş bulunabilirler mi?

Justin Sun sadece iki haftalık bir zaman önce blockchain dünyasındaki en büyük platformlarından bir tanesi olarak öne çıkan Steemit’i satın almış bulundu. Türkiye içerisinde çok geniş bir kullanıcı kitlesi yer alan Steemit platformu, proof-of-stake (PoS) şeklindeki bir algoritmayla işlemekte. Bundan dolayı da Steemit ağı üzerinde yer alan işlemler Steem sahipleri (şahitleri) aracılığıyla onaylanmakta. Bir tanesinin ne kadar tokenı var ise o kişi ağ üzerinde o denli söz sahibi olmakta.

Şu zamanlarda pek çok Steem kullanıcısı sahip bulundukları tokenları kripto para borsaları üzerinde tutmakta. Bundan dolayı da Steem ağındaki en büyük şahitleri genel olarak kripto para borsaları olmakta.

Justin Sun sadece iki haftalık bir zaman öncesinde Steem platformunu satın almış bulundu ve daha öncesinde kazılmış (pre-mined) tokenler için erişim sağlamış bulundu. Lakin Steem topluluğu sadece bir haftalık zaman öncesinde çok önemli bir karar almış oldu: Sun, Steem platformunun yol haritasını açıklamamış olduğu müddetçe kendisinin bu tokenları kullanması yasaklanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.