sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin madenciliği zorlaşmaya başladı

38

Bitcoin madenciliği yapanlar halvingin ardından eskisine kıyaslandığında daha da düşük bir seviyede ödül almış olacaklar. Bundan dolayı da son zamanlar içerisinde madenciler arasında yer alan rekabet iyi bir şekilde kızışmış vaziyette. Zira madenciler halvingin hemen öncesinde olabildiği kadar çok blok kazmanın yanı sıra BTC adlı kripto para birimini toplamayı istiyorlar.

BitInfoCharts üzerinde yer alan verilere bakmış olduğumuzda bunun etkilerini çok daha iyi bir biçimde görebilmekteyiz. Bu söz konusu verilere bakılırsa BTC ağı üzerindeki maden zorluğu, 11 Şubat tarihi içerisinde bütün zamanların en yüksek seviyesine çıkmış seviyede. Bu söz konusu seviye daha sonrasında biraz düşüş göstermiş olsa da halen fazlasıyla yüksek bir değere sahip.

Haber görselinde yer alan grafikten de görülebilecek olduğu gibi BTC kripto para birimindeki maden zorluğu sadece birkaç gün öncesinde 15.5T’nin üzerine çıkmış oldu. BTC adlı kripto para birimi ağı üzerindeki güncel zorlukların değeri de tam tamına 15.48T seviyesinde.

Blockchain.com üzerinde yer alan verilere bakılırsa büyük maden havuzlarının arasında yer alan pay dağılımı da devamlı bir şekilde değişkenlik göstermekte. Şu anda %17.2 seviyesindeki hash oranı ile birlikte Poolin zirveyi çekmiş durumdayken onu da %16.9 oranıyla F2Pool takip etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.