sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Tek bir kripto para birimine yatırım yapmama açıklamasında bulundu

15

Şu zamanlarda kripto para sektörü üzerindeki bir çok uzman isim yatırımcılar için birden çok kripto paraya yatırım yapmayı önermekte. Bu durumun başlıca nedeni ise tek bir koine yatırım gerçekleştiren kişilerin piyasa üzerinde meydana gelebilecek çok ani bir hareketlilikte bütün paralarını kaybedebilecek bir durumda bulunmaları.

Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao ise geçmiş olduğumuz gün paylaşmış bulunduğu bir gönderi üzerinde bu tavsiyeyi vermiş oldu. Zhao söz konusu bu gönderisi üzerinde kendisine bütün parasıyla Binance Coin’e yatırım yapmış olduğunu ifade eden bir tane yatırımcının mesajını paylaşmış oldu.

Kimliği tespit edilmemekte olan bu söz konusu yatırımcı, nasıl ki Changpeng Zhao tam zamanında bütün parasını Bitcoin adlı kripto para birimine yatırmışsa kendisinin de şu anda bütün birikimini Binance Coin’e yatıracak olduğunu ifade ediyor. Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao da yatırımcılara asla sadece tek bir koine yatırım gerçekleştirmemeyi önermekte.

Zhao, kendisinin bütün parasını tek bir tane koine yatırabilmekte olmasının nedeninin ise piyasa üzerinde yer alan hareketlilikleri göze alabilmekte olması olduğunu açıkça ifade ediyor ve yatırımcılar için yatırım gerçekleştirmeden önce bunu göz önünde bulundurmalarının gerekli olduğunu da açık bir şekilde hatırlatmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.