sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Yahoo ile Binance’den japonya konusunda ortaklık

27

Binance platformu bundan sadece birkaç saat öncesinde özellikle Japonya içerisinde yer alan yatırımcıları yakından ilgilendirmekte olan bir duyuru paylaştı. Firma Yahoo Japan’e bağlı durumda bulunan Z Corporation şirketi ile birlikte TaoTao şirketiyle tamamen stratejik bir ortaklık kurma aşaması üzerinde olduğunu açıklamış durumda.

Binance platformu geçmiş olduğumuz gün Japonya’yla alakalı bir duyuru gerçekleştirerek Japonya’da yeralan faaliyetlerini durdurabilecek olduğu konusunda açıklamada bulunmuştu. Fakat halen bunun doğrultusunda somut bir adım atılmış değildi.

Binance platformu sadece birkaç saat öncesinde de Japonya içerisinde yer alan yatırımcıların yüzünü güldürmekte olan bir duyuru paylaştırdı. Firma Yahoo’nun alt firmalarından biri olarak öne çıkan Z Corporation şirketi ile birlikte TaoTao şirketiyle işbirliği yapabilecek olduğu konusunda açıklamada bulundu.

Eğer ki Binance platformu söz konusu bu ortaklığı kurmayı başarabilir ise Japonya’da yer alan yatırımcılar bu söz konusu firmalara aracılığıyla Binance adlı platformun hizmetlerini kullanmayı sürdürebilecekler. Binance platformunun konuyla alakalı yapmış olduğu açıklaması da şöyle; ”Binance platformu olarak Yahoo Japan’in alt firması olarak öne çıkan Z Corp şirketi ile birlikte TaoTao şirketiyle Japonya üzerinde yer alan faaliyetlerimizle alakalı görüşme halindeyiz. Z Corp şirketi ile birlikte TaoTao şirketi bir taraftan Binance’in teknolojilerini kullanarak bir taraftan da Mali Hizmetler Kurumuyla işbirliği gerçekleştirerek Japonya’da komple yasal bir hizmet sunacak olabilir.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.