sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Gemini’den kendisine ait bir sigorta fonu

50

Kripto paralarla alakalı sektörün en önemli borsalarından biri olarak öne çıkan Gemini, kendisine ait sigorta fonunu yaşama geçirecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Cameron ile birlikte Tyler Winklevoss kardeşlerin kurucu ortağı bulunduğu söz konusu bu borsa, bilinmekte olduğu gibi Amerika pazarı içerisinde hizmet vermekte ve regülasyonlar hususunda fazlasıyla titiz bir şekilde davranmakta. Çıkmış olan özel haberlere bakılırsa söz konusu borsanın, kendisine ait sigorta firmasını kurmuş olduğu ve bunun syesinde müşterilerini muhtemel sıkıntılara karşı koruma altına almış olduğu açık bir şekilde ifade edilmiş oldu.

Hack veyahut öteki türlü kayıplar hususunda müşterilerini koruma maksadı gütmüş olan borsanın sunmakta olduğu mevcut sigorta limiti de 200 milyon dolar tutarında bulunacak ki, bu söz konusu rakam şu zamanlarda rekor bir seviye şeklinde ifade edilmekte.

Gemini Custody müşterileri için hizmet verebilecek durumda bulunan ve Bitcoin adlı kripto para biriminin kurucusu Satoshi Nakomoto’nun anısı için Nakomoto ismi verilmiş bulunan bu firmayla alakalı olarak açıklamalar gerçekleştiren Gemini risk yönetim biriminin başkanı görevinde bulunan Yusuf Hussain, şu ifadelere yer verdi;

”Sigorta kapsamı şeklinde ise bu; kripto para sektör üzerindeki açık ara en büyük şey olarak öne çıkacak.”

Nakomoto ismi verilmiş olan söz konusu bu firmanın Bermuda Monetary Authority (BMA) üstünde kayıt yaptırarak lisans almış olduğu da ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.