sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,016.33
+102.85
Ethereum
$1,288.75
+17.02
Litecoin
$77.04
+0.61
DigitalCash
$45.07
0
Monero
$147.53
+3.9
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.68
+0.24
Dogecoin
$0.10
0

Binance’den Japonya konusunda bir hamle gelebilir

36

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance platformu, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Amerika Birleşik Devletleri tarafından uygulanmakta olan regülasyonlar sebebiyle zor günler yaşamış idi. Amerika Birleşik Devletleri asıllı kullanıcılara hizmet vermeyi durduracak olduğu konusunda açıklama yapan borsa, bunla eş zamanlı bir şekilde Binance US’i geliştirmiş oldu ve buraya tamamen özel bir durumdaki platformunu piyasaya çıkarttı.

Binance platformu tarafından dün paylaşılmış olan çok daha yeni bir bildiriye bakılırsa, sırada yer alan hedefte Japonya olabilir. Binance platformu ”daha sonraki bir tarihten” itibariyle Japonya içinde yer alan kullanıcıların platforma karşı erişimlerini dereceli bir şekilde düşürmenin yanı sıra engelleyecek olduğu konusunda da açıklamada bulundu.

Binance platformunun söz konusu bu hamlesinin devamında da aynı Amerika Birleşik Devletleri içerisinde olduğu gibi yeni bir tane kripto para borsası girişimi görmemiz olanaklı. Binance adlı platformun gelecek günlerde Japonya merkezli bir borsayı satın alacak olması ya da ortaklık kurması da bunun çok önemli bir kanıtı şeklinde gösterilebilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.