sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Telegram platformundan iade açıklaması

23

Kripto para borsaları arasında yer alan Liquid bundan sadece bir kaç ay öncesinde Gram Asia (Telegram platformunun en büyük yatırımcıları arasında) ile fazlasıyla büyük bir ortaklık kurmuş oldu. Liquid söz konusu bu ortaklık sayesinde yatırımcılar için halen piyasaya sürülmemiş olduğu halde Telegram tokenı satmaya başlamış oldu.

Yatırımcılar ise 10 Temmuz tarihi içerisinde Liquid sayesinde Telegram tokenlarını alabilmeye başlamış oldular. Daha da doğrusu yatırımcılar bu söz konusu tokenları sembolik bir şekilde satın almaktalardı. Liquid üzerinde yatırımcılardan toplamış olduğu söz konusu bu paraları USDC’ye dönüştürmekte, bunları ise kendi hesabı üzerinde tutmaktaydı. Tekrar anlaşma şartlarına bakılır ise Telegrama adlı platformun tokenları 31 Ekim 2019 tarihi içerisinde hazır durumda bulunacaktı ve Liquid, yatırımcılara daha öncesinde almış oldukları bu tokenları da teslim edecek idi. Fakat söz konusu bu anlaşma yatmış oldu.

Liquid adlı platformun kendi blogu üzerinde paylaşılmış olan duyuruya bakılırsa firma, Telegram yatırımcıları için geri ödeme yapmaya başlamış oldu:

”Liquid platformu üzerindeki Gram token satışı iptal edilmiş durumdadır. Liquid adlı platformun havuz hesabı üzerinde tutulmakta olan söz konusu bu paralar, token satışına katılmış olan yatırımcılara iade edilmiş durumdadır.”

Söz konusu bu anlaşmanın yatmış durumda bulunmasının nedeni de Telegram platformunun token satışının geç kalmış bir durumda bulunması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.