sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Konya’dan kripto para hamlesi

25

Kripto para birimiyle alakalı devriminin fazlasıyla hızlı bir şekilde yayılmakta olduğu Türkiye üzerinden bu hususta çok daha yeni bir atılım daha gelmiş oldu. Konya Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Uğur İbrahim Altay, konuyla alakalı olarak yapmış olduğu bir açıklama içerisinde kendi ekosistemlerini kuracak olduklarını ve bunu da bir kripto para birimiyle gerçekleştirebilecek olduklarını ifade etti.

Şehir Coin ismiyle belirtilmekte olan kripto para uygulamasının üstünde çalışmaların başlamış olduğunu açıkça ifade eden Altay, bu işlemin sosyal yardımların yanısıra belediye iştirakinde yer alan firmaların alım satımının yanı sıra vergi tahsilatıyla alakalı olarak kullanılabilecek olduğu konusunda da bir müjde verdi. Altay bunlara ilave bir şekilde destek olur ise böyle bir kripto para birimiyle alakalı projenin gerçek bir durumda bulunabileceğine de vurgu yaptı.

Altay, Cumhurbaşkanlığı himayesi altında ATO Congresium‘da gerçekleştirilen Akıllı Şehirler ile birlikte Belediyeler Kongre ve de Sergisi üzerinde çok önemli açıklamalara imza atmış oldu.

Projenin mevcut durumdaki detayları tam olmamak ile beraber, bu şekilde bir atılımın Türkiye içinde de filizlenmiş olduğunu görebilmek, kesinlikle ekosistemle ilgili olarak fazlasıyla yararlı gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.