sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Özbekistan’dan milli madencilikle alakalı proje

52

Yerel bir durumdaki haber kaynakları üzerinden Spot tarafından aktarılmış olan bilgilere bakılırsa Özbekistan Hükümeti, ekonomik nedenlerle ortak bir maden havuzu kurma konusunda karar almış oldu. Hükümet bu söz konusu havuzu hem çok daha fazla yabancı yatırım alabilmek hem ise enerji tasarrufu sağlayabilmek amacıyla kullanmış olacak

Spot aracılığıyla yapılmış olan söz konusu bu habere bakılırsa bu milli havuza katılmış olan kripto para madencileri, normal zamankinden daha düşük bir elektrik ücreti ödemesi yapmış olacak ve bunun sayesinde çok daha ciddi tasarruf sağlamış bir durumda bulunacaklar. Özbekistan içerisinde yer alan madenciler, yakın tarihe sahip bir yasadan dolayı normalden 3 kat daha çok elektrik faturası ödemekteydi. Bundan dolayı da bu milli maden havuzu bir çok madencinin alakasını çekebilecek olabilir.

Özbekistan Hükümeti, Eylül 2018 tarihi içerisinde kripto paralarla alakalı ticareti yasallaştırmış ve ülke içerisinde yer alan borsalara ruhsat vermeye başlamış idi.

Hükümet o dönemlerden bu yana kripto para birimleriyle alakalı çeşitli projeler geliştirmekte. Bunlardan bir tanesi de Uznex ismine sahip kripto para borsası. Güney Kore içerisinde yer alan Kobea Group tarafından işletilmekte olan bu söz konusu borsanın 20 Ocak tarihi içersinde açılması beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.