sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Binance platformundan Türk Lirası desteği

20

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Binance platformu, yerli yatırımcıyı sevindirebilecek çok daha yeni bir adım atmış oldu.

Türkiye içerisinde yer alan yatırımcılar bundan böyle Visa kartlarını kullanıp platform üzerinde direkt olarak Türk Lirası ile işlem yapabiliyor olacaklar. Binance adlı platformun kullanıcıları bundan böyle Visa kartlarını direkt olarak Binance’e bağlayabiliyor olacaklar. Kullanıcıların bu işlemi yapmaları amacıyla da ilk olarak site üzerinde Buy Crypto bölümünü ziyaret etmeleri gereki.

Binance platformu üzerinde yer alan kullanıcılar daha sonrasında ise Visa kartlarını kullanıp borsa üzerinde direkt olarak Türk Lirası kullanarak işlem yapabiliyor olacaklar. Firmanın yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa yatırımcılar Türk Lirası kullanarak Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte XRP adlı kripto para birimi ve BNB adlı kripto para birimi gibi koinleri direkt olarak satın alabiliyor olacaklar.

Firmanın yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa Binance platformu üzerine yer alan kullanıcılar bu yeni hizmetle beraber ”1 dakikadan daha da kısa bir zaman içinde kripto para alabiliyor olacaklar” ve böylelikle de işlemlerini fazlasıyla kısa bir zaman içinde gerçekleştirmiş bir durumda bulunacaklar.

Visa ile alakalı duyurusu ile yatırımcıların yüzünü güldürmüş olan Binance platformu, Mastercard ile alakalı desteğin de yakın zaman içerisinde geleceğini açıklamış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.