sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Piyasadaki payında büyük bir artış

32

Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasa içerisindeki payı (dominance) giderek artış gösteriyor. Bitcoin adlı kripto para birimi özellikle de ardımızda bıraktığımız son birkaç saat içinde yaşamış olduğu hareketlilikle beraber bu söz konusu oran iyice yükselmeye başlamış oldu.

Şu zamanlarda kripto paralarla alakalı piyasanın toplam değeri ile birlikte hacminin çok önemli bir bölümü Bitcoin adlı kripto para biriminden geliyor. Durumun aslında ne denli ciddi olduğunu anlatabilmek amacıyla da anlık bir durumdaki piyasa verilerinden bir örnek vermemiz mümkün. Piyasanın şu anlardaki toplam değeri tam tamına 219 milyar dolar seviyelerinde. Fakat eğer ki Bitcoin adlı kripto para birimi piyasada yokmuş gibi davranacak olursak bu söz konusu sayının 67 milyar dolar civarına kadar düşmekte olduğunu görmekteyiz.

TradingView üzerinde yer alan verilere bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasa payı son zamanlar içerisinde meydana gelen gelişmelerin sonrasında %70 seviyesinin çok daha üstüne çıkmış oldu. Bu söz konusu oran ise son olarak Eylül 2019 tarihi içerisinde bu denli yüksek bir seviyede olmuştu

Bu söz konusu oranın yüksek bir durumda bulunması Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasa payının ciddi bir şekilde artmış olduğu anlamına gelmekte. Fakat bu, özellikle de alternatif bir durumdaki kripto para birimi yatırımcılarını olumsuz bir şekilde etkilemekte. Zira kripto paralarla alakalı piyasanın çok büyük bir seviyede Bitcoin adlı kripto para birimine dayanıyor olması, altkoinlerin de geri kalmasına sebep olabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.