sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Coinbase Pro’dan Android uygulaması

52

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan lider kripto para borsalarından biri olan Coinbase platformu, kurumsal bir durumdaki yatırımcılara yönelik yeniliklerinin yanı sıra olanaklarını da arttırmaya başlamış durumda.

2019 senesinin son ayları içerisinde iOS işletim sistemi tabanına sahip cihazlarla ilgili olarak mobil uygulaması piyasaya çıkartılan Coinbase Pro, şimdilerde ise Android işletim sistemi kullanıcılarını sevindirmiş durumda. Paylaşılmış olan bir blog gönderisi içerisinde Android işletim sistemi tabanına sahip Coinbase Pro’nun kullanıma açılmış olduğu ve kripto paralarla ilgili birimlerin yanında itibari para birimlerinin de desteklenmekte olduğu ifade ediliyor.

Coinbase Pro aslında ilk senelerinde fazlasıyla az sayıda kripto para birimini desteklemiş olsa bile, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Dash ile birlikte Tezos ve de ChainLink listelemesini yaparak bunu arttırma kararı almıştı. Coinbase platformu üzerinde yer alan kullanıcıların büyük bir kısmının da kurumsal yatırımcılar olduğu bilinen bir gerçek. Bu ise Android işletim sistemi tabanlı Coinbase Pro uygulamasının aslına bakılırsa en önemli konulardan bir tanesi olduğunu da düşündürüyor.

Coinbase platformu, Play Store platformunun üstünde yeni uygulamasını listelemeyi başarmış olsa bile, geçmiş olduğumuz günler içerisinde Google şirkeyle çok büyük bir sıkıntı yaşamış idi. Coinbase Wallet’in DeFi uygulamaları üzerine erişim sağlaması Google şirketi tarafından yapılmış olan baskılardan dolayı kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.