sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Libra’dan şaşırtan bir açıklama

42

Haziran ayı içerisinde yapılmış olan tanıtımdan hemen sonra tüm dünyanın tepkisini çekmeyi başaran ve regülatör aracılığıyla da baskılanmış olan Libra, halen resmi bir şekilde piyasaya çıkmış durumda değil. Buna ilave bir şekilde pek çok uzman isimse Libra adlı kripto para biriminin belki de hiç bir şekilde piyasaya çıkamayacak olduğunu düşünmekte.

Libra Association platformunun Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Dante Disparte konuyla ilgili olarak yapmış olduğu güncel açıklamaları içerisinde, Bitcoin adlı kripto para biriminin sahici bir ödeme aracı konumunda bulunmadığını ve Libra adlı kripto para birimine ihtiyaç duyulmakta olduğunu belirtti;

”Bitcoin adlı kripto para birimi bir varlık sınıfı şeklinde matematiksel yönden azlığın, inanması zor bir seviyede heyecan verici bir varlığı destekleyebilmekte olduğunu kanıtlamayı başarmıştı. Ancak Bitcoin adlı kripto para birimi hiç bir şekilde ödeme aracı değildir.”

Las Vegas içerisinde gerçekleştirilen CES etkinliğine katılım sağlayan Disparte, Facebook platformunun Libra adlı kripto para biriminin herkes tarafından ihtiyaç duyulmakta olan bir varlık olduğuna vurgu yaptı. Kripto paralarla alakalı birimlerin ödeme sektörü içerisinde çok büyük bir devrim yaratabileceğini açıklamış olan Disparte, Libra adlı kripto para biriminin ana akım kabul problemini çözmeye çalışmakta olduğunu da belirtti.

Libra adlı kripto para biriminin kripto para yatırımcıları aracılığıyla en fazla eleştirilmekte olan noktası da bunun merkezi bir durumda bulunması ve Libra Association tarafından yönetilecek olması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.