sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

OKEx platformunun CEO’su istifa ettiğini duyurdu

112

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsaları arasındaki OKEx platformunun COO’su görevinde bulunan Andy Cheung, resmi bir şekilde istifa etmiş olduğu açıklamasında bulundu.

Hong Kong içinde BitWork adına sahip blockchain danışmanlık şirketini yaşama geçirmiş olan Cheung, bu söz konusu girişimiyle beraber kripto para birimlerinin ana akım aracılığıyla kabulünü hızlandırmayı hedeflemekte:

”Hedefim kripto para birimlerinin çok yaygın bir biçimde kabul edilmesini arttırabilmek. Fakat benim buna karşı katkım bir kripto para borsası üzerinde fazlasıyla kısıtlı bir durumda olacaktır. Ben ise söz konus ubu hedeflerime yeni bir girişim ile birlikte çok daha iyi ulaşabilecek olduğum konusunda karar vermiş durumdayım ve dostane bir biçimde bu hususta borsayla anlaşma yaptık.”

2017 senesindeki piyasaya girmiş olmasından bu yana OKEx bünyesi üzerinde üst düzeyde yöneticilik yapmaya devam eden Cheung, devamlı bir şekilde blockchain projelerinden kendine sorular yöneltilmekte olduğunu da belirtti. Piyasaların tam bir şekilde neye ihtiyaç duymakta olduğu ya da bir tane projenin kalitesinin nasıl arttırılabilecek olduğu sorularının en popüler sorulardan olduğu konusunda açıklamada bulunan ünlü durumdaki yönetici, yeni girişimiyle birlikte çok daha fazla projeye yardım edebilecek olduğunu da ifade etti.

OKEx ismine sahip olan popüler kripto para borsasının bu kadar önemli bir pozisyonu kimle dolduracak olduğu da halen belirsizliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.