sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Bitmain konusunda geri adım mı attı?

20

Bitmain adlı platformun kurucu ortağı ve çok büyük bir olasılıkla en etkili isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Jihan Wu, bundan böyle şirketin yasal temsilcisi konumunda değil. 2 Ocak tarihi içerisinde yapılmış olan değişiklikten sonra şirketin yasal temsilcisi ile birlikte genel müdür görevinin CFO görevindeki Luyao Liu olduğu görülmekte.

2018 senesi içerisinde şirkete giriş gerçekleştiren Liu’nun niçin yasal temsilci olduğu konusunda bir bilgi olmasa da, Jihan Wu’nun geri adım atmış olmasının nedeni farklı bir kurucu ortak gibi gözüküyor. Micree Zhan Ketuan ile birlikte Jihan Wu arasında yer alan yasal savaş, Zhan’ın geçmiş olduğumuz günler içerisinde mahkemeye başvuruda bulunmasıyla çok daha değişik bir boyut kazanmış oldu.

Aslına bakılırsa Ekim ayı içerisinde savaşı başlatmış olan ve Zhan’ın şirketten uzaklaştırılmasını sağlamış olan Wu, yasal bir durumdaki temsilcilikten kendi talebiyle çekilmiş bir durumda bulunabilir. Şu anda Bitcoin adlı kripto para birimi madencilik devlerinden Bitmain şirketinin geleceği fazlasıyla belirsiz ve Wu yasal bir durumdaki yaptırımlara maruz kalmamak amacıyla da şirket üzerindeki varlığını azaltmakta gibi gözüküyor.

Bitmain adlı platform yeni almış olduğu bir karar aracılığıyla iş gücünü yarı yarıya indirecek olduğu konusunda da açıklamada bulunmuştu ve bunun bir başka nedeni de yaklaşmakta olan Bitcoin adlı kripto para biriminin blok ödülü yarılanmasıyken, ötekisi de firma içi çatışmalar şeklinde karşımıza çıkmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.