sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin SV Nedir?

35

”Bitcoin” adlı terimi kullanmakta olan kripto para birimleriyle ilgili olarak CoinMarketCap üzerindeki listelemelere şöyle bir bakıldığı zaman, birkaç tane değişik sonuç ortaya çıkmış olacak. Bu söz konusu listeye en son ilave edilmiş olan kripto para birimlerinden Bitcoin Satoshi Vision ismiyle de tanınan Bitcoin SV ismiyle sektör içerisinde devam etmekte. Bitcoin Cash geliştirenler arasında çelişmiş olan görüşler ise, 15 Kasım 2018 tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmış olan bu söz konusu yeni para birimiyle beraber Bitcoin Cash ABC’nin (şu zamanlarda Bitcoin Cash adıyla anılmakta) oluşturulmuş olmasını sağladı.

Büyük bir kısmımız hatırlayacaktır, en son Bitcoin Cash ile ilgili gösterisi, forkları meydana getirme konusunda isteği olan iki rakip grubun en sonuncusu ide. Fork savaşı sonrasında Bitcoin Cash ABC ile birlikte Bitcoin SV ismine sahip 2 tane kripto para birimi doğmuş oldu. Hash savaşları ise fazlasıyla çetin bir şekilde geçti ve sonrasında ise haftalık finansal belirsizliklerin hemen sonrasında Bitcoin SV ekibi yenilmeyi kabul ederek Bitcoin Cash isimli unvanı Bitcoin ABC’ye vermiş oldu.

O dönemlerde Bitcoin SV temsilcilerinden biri olan Calvin Ayre, bundan böyle bu savaşa son vermenin zamanı gelmiş olduğunu ve yola Bitcoin SV ismiyle devam etme kararı almanın çok daha iyi olacağını düşünmüş oldu. Zira BCH adı hususunda hak iddiasında bulunmakta çok önemli bir şey değildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.