sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Fransa artık kripto para şirketlerine lisans verecek

28

Ülke içerisinde dijital varlık hizmeti sunmaya devam eden firmalar, AMF’den ruhsat almak amacıyla ilk olarak bir takım belgeler hazırlamak mecburiyetindeler. CoinDesk platformuna bakılırsa bu söz konusu firmaların AMF’ye 2 senelik bir iş planının yanı sıra firmanın tam bir şekilde hangi dijital para birimleriyle hizmet verecek olduğuna yönelik bir listenin yanı sıra hangi ülkeler içerisinde hizmet verilecek olduğuna yönelik farklı bir liste daha yollaması gerekli olacak.

Bu söz konusu firmaların öte yandan sigortaları bulunacak veyahut en azından rezervlerinde çok yüklü miktara sahip bir para tutmaları gerekli olacak. AMF bütün bunlara ilave bir şekilde bu firmalarda en az bir tane kıdemli yönetici ile birlikte ileri seviyede IT sistemlerinin yanı sıra dahili bir şekilde kontrol sistemi bulunmasını talep ediyor. Firmanın öte yandan muhtemel çıkar çatışmalarını çözmek, muhtemel para aklama ile birlikte terörizm finansmanı olaylarına müdahalede bulunabilmek amacıyla da önceden bir takım planlar gerçekleştirmiş olması gerekli.

Fransa’da yer alan yetkili isimlerin maksadı aslına bakılırsa direkt olarak kripto paralarla ilgili saklama hizmeti vermekte olan ya da itibari para biriminden – kripto para birimine (ya da tam tersi) para dönüştürmüş olan firmaları düzenlemek.

Bu söz konusu ruhsatın başlıca amaçlarından biri de bu firmaları denetime tabii tutabilmek, bu söz konusu firmaların güvenilir olduklarını kanıtlayabilmek ve yatırımcıların yaşayabilecekleri muhtemel problemlerin önüne geçebilmek. bundan dolayı da bu regülasyonların çok büyük bir seviyede güvenlikle alakalı olduklarını ifade edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.