sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin ile alakalı şoke eden açıklamalar

26

Yatırım dünyası içerisinde yer alan en ünlü isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Mark Cuban, Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı yeni açıklamalar gerçekleştirdi.

Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte kripto para birimlerinin genel özelliklerinden söz eden Cuban, Bitcoin adlı kripto para biriminin aslına bakılırsa değersiz olduğuna vurgu yaptı.

Mark Cuban söz konusu yorumlarına ilk olarak Bitcoin adlı kripto para biriminin herhangi bir içsel değerinin bulunmadığını söyledi. Cuban bunun kapsamında Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının sürekli olarak yatırımcılar tarafından belirlenmekte olduğunu ve aslında sabit bir fiyatının bulunmadığını ifade ediyor.

Cuban’a bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi kendi içerisinde değerli olmadığından dolayı BTC adlı kripto para biriminin fiyatı, insanlar onun ücretinin kaç olmasını talep ediyorlarsa o olmakta. Cuban bu ifadeleri söyledikten hemen sonrasında Bitcoin adlı kripto para birimini özellikle de Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler durumda bulunan beyzbol kartlarına, nadir çizgi roman dergilerinin yanı sıra bir de sanat eserine benzetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.