sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Coinbase platformundan E-mail ile Bitcoin yollama hamlesi

51

Kripto para borsalarından biri olan Coinbase platformunun CEO’su görevindeki Brian Armstrong tarafından 2015 senesi içerisinde gerçekleştirlen bir tane patent başvurusu sonuca ulaştırıldı ve Armstrong e-mail aracılığıyla Bitcoin adlı kripto para birimini yollamanın patentini almış bir durumda.

Direkt bir şekilde kullanıcıların cüzdanlarıyla bağlantılandırılmakta olan e-mail adresleri üzerinden Bitcoin adlı kripto para birimi yollamayı ön görmekte olan bu sistem, kripto paralarla alakalı transferler husunda zorluk yaşayan ve bunu aslında çok daha karışık bir süreç şeklinde nitelendirmekte olan kullanıcıların sektöre karşı yakınlığını arttıracak olabilir.

Coinbase platformunun patent başvurusu üzerinde söz konusu sistemin ekstra bir şekilde güvenlik özelliklerine sahip bulunduğu ve bunlardan bir tanesinin ise 2 tarafın da e-mail adresine bildiri maili gidecek olduğuna vurgu yapıldı. Öteki güvenlik önlemi olaraksa işlem özeti bölümü içerisinde alakalı cüzdana bağlı bir durumdaki telefon numarasının da bulunmasının kapsamaya ilave bir şekilde, Bitcoin adlı kripto para biriminin 48 saat içinde herhangi bir şekilde transfer işleminin gerçekleştirilmemesini ve bunun sayesinde de muhtemel bir hacklenme halinde müdahalede bulunabilmenin mümkün olabilmesini kapsıyor.

İşlem tamamen bitirildikten hemen sonrasında bir bildirim daha meydana getirilecek ve bu bildirimde BTC adlı kripto para birimini kimin göndermiş olduğu, işlemler alakalı detayları ve ayrıca BTC adlı kripto para biriminin miktarı benzerindeki detaylar yer alıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.