sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Kraken’den Circle hamlesi

16

Amerika Birleşik Devletleri’nin en fazla güvenilen ve en popüler durumdaki kripto para borsaları arasında yer alan Kraken, çok önemli bir satın alma işlemine imza atarak Circle adlı şirketin OTC platformunu satın almış bulundu. Genel olarak kurumsal bir durumdaki yatırımcılara hizmet verebilmek ve bu işlemlerin kimliklerini gizli tutabilmek amacıyla kullanımda bulunan OTC platformları, yüklü bir seviyede satışlara da ev sahipliği yapıyor.

2020 senesinin Ocak ayı içerisinde Sean Neville’in yönetime geçecek olduğu Circle isimli platform daha şimdiden çok büyük değişiklikler ile gündeme gelmeye başladı desek yanlış olmaz. geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde Poloniex isimli kripto para borsasının da ayrılma konusunda bir tercihte bulunduğu Circle platformu, ay başındaki dönem içerisinde işten çıkarmalar da yapmaya başlamıştı. Tüm bunlar ile ilgili olarak çok geniş bir açıklamada bulunan Circle şirketinin yönetimi, işten çıkartma işlemlerinin ve OTC masasının satış kararı alınmasının aslına bakılırsa değişik bir projeye odaklanmak amacıyla gerçekleştirilmiş olduğuna vurgu yaptı.

Coinbase platformuyla ortaklaşa bir şekilde piyasaya çıkartılan stabil bir durumdaki kripto paralarına odaklanma konusunda isteklerinin olduğunu ifade eden kurucu ortaklardan Jeremy Allaire, şu anda talep ettikleri yolda gitmekte olduklarının da altını çizmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.