sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Güney Kore’de dijital paraları araştırıyor

54

Birkaç tane değişik ülkenin sonrasında Güney Kore Merkez Bankası da görünüşe bakılırsa dijital para birimlerini araştırmaya başlamış durumda.

The Merkle’nin yapmış olduğu habere bakılırsa Güney Kore’de yer alan yetkili isimler, dijital para birimleriyle alakalı çok daha kapsamlı bir araştırma yaparak bunun sonrasında da dijital merkez bankası paralarından birini (CBDC) çıkartıp çıkartmayacakları konusunda bir karar vermiş olacaklar.

Sadece birkaç hafta öncesinde Çin’in kendisine ait dijital para birimini geliştirmeye başlamış olduğunu da gördük. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde de İsveç Merkez Bankası’nın bu şekilde çok daha yeni bir adım atmış olduğundan söz edildi. Buna benzeyen bir adım ise şu zamanlarda da Güney Kore’den gelmekte.

The Merkle’nin yapmış olduğu habere bakılırsa Güney Kore’de yer alan yetkili isimler resmi bir dijital para çıkartmayı düşünmekteler. Bu söz konusu planların şu anda sadece değerlendirme aşamasında bulunduklarını ve halen somut bir adım atılmamış olduğunu da belirtmek gereklidir. Güney Kore’nin Merkez Bankası şu anda sadece dijital para birimlerini normal olarak bulunduğundan daha da kapsamlı bir biçimde inceleme altına alıyor, dijital para birimlerinin avantajları ile birlikte dezavantajlarını da tartmış oluyor.

Güney Kore’nin Merkez Bankası, bu söz konusu araştırmalar sonrasında elde edilmiş olan verilerden memnun kalırlarsa kendi dijital para birimini geliştirmeye başlayacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.