sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

İsveç Merkez Bankası’ndan kripto para hamlesi

42

Venezuela ile birlikte Çin benzerindeki ülkelerin hemen sonrasında İsveç de kendisine ait dijital parasını geliştirme konusunda bir karar vermiş durumda.

İsveç Merkez Bankası (Riksbank)’nın paylaşmış olduğu özel bir basın duyurusuna bakılırsa gelecek senelerde e-kronun kullanılmaya başlamış olduğunu görmemiz olanaklı. İsveç Merkez Bankası uzun bir zamandan beri dijital para birimleriyle alakalı araştırmalar yapmaya devam ediyor, Blockchain ile alakalı teknolojiyi takip etmekteydi. Görünüşe bakılır ise İsveç Merkez Bankası söz konusu bu araştırmaları az daha somut hale getirmek ve çok daha yeni bir dijital para geliştirme konusunda istekli.

Merkez Bankası’nın paylaşmış olduğu basın duyurusuna bakılır ise İsveç’te yer alan yetkili isimler bu söz konusu e-kron projesini Accenture platformuyla beraber geliştirmiş olacaklar. Konuyla ilgili olarak yapılmış olan açıklamalara bakılırsa Accenture adlı platform, e-kron isimli projenin kullanıcı arayüzünü tasarlama konusunda sorumlu durumda bulunacak.

Bu söz konusu projenin tam bir şekilde ne zaman tamamlanacak olduğu da halen bilinmemekte. Fakat şu zamanki bilgilere şöyle bir bakarsak bu söz konusu projenin en azından gelecek birkaç ay içinde yaşama geçmeyecek olduğunu da ifade edebiliriz.

İsveç Merkez Bankası söz konusu bu projeyi birkaç ayın yanı sıra, birkaç sene boyunca geliştirmeyi sürdürmek ve değişik şekillerde test etme konusunda da istekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.