sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Tezos’tan inanması zor bir yükseliş

49

Ana ağlarını piyasaya çıkartma hususunda yaşamış olduğu içsel ve ayrıca yönetimsel bir durumdaki sıkıntılardan dolayı uzun bir zaman boyunca talep ettiği performansı elde edememiş olan Tezos platformu, en sonunda beklemiş olduğu ivmeyi yakaladı ve inanması zor bir yükselişin ardından rakiplerini adeta teker teker geçip piyasa değerine bakıldığı zaman en büyük on tane kripto para biriminin arasına girmiş oldu.

Şu zamanlarda %12’lik bir yükseliş yakalamış olan Tezos adlı kripto para biriminin toplamda yer alan piyasa değeri de 1 milyar 132 milyon dolar seviyelerine çıkmış bir durumda. Tezos adlı kripto para birimi kısa zaman içine bu kadar büyük bir başarı elde etmiş olmasının sonrasındaki temel neden de staking şeklinde biliniyor.

İlk önce bahar dönemi içerisinde depolama birimlerinden biri olarak açıklanan Coinbase Custody tarafından ifade edilen Tezos staking isimli hizmet, platform üzerinde XTZ tutmaya devam eden kullanıcılara belli bir senelik faiz verilecek olduğunu da garanti altına almış oldu. Daha sonrasında ise Coinbase isimli kripto para borsası da bu konudaki bir duyuruyu gerçekleştirdi ve bunu Binance platformunun yanı sıra en son da farklı bir dev kripto para platformlarından Kraken takip etmiş oldu.

Borsaların söz konusu bu rekabetten dolayı arttırmış olduğu faiz getiri seviyesi de doğal bir şekilde XTZ satın alım işlemlerini arttırmış oldu ve kripto para birimlerini ilk on tanenin arasına sokmaya yetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.