sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Kraken borsasından Tezos için destek

29

Sadece ortalama olarak 1 öncesine kadar proje içinde bulunan sıkıntılardan dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan ve yatırım yapanların çok büyük bir panik yaşadığı kripto para birimlerinden bir tanesi olarak tanınan Tezos, sırası ile dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para birimi borsalarının staking hizmetini elde etmeyi başarmış oldu.

İlk önce Coinbase platformu tarafından açıklanmış olan Tezos adlı kripto par biriminin staking hizmetini daha sonrasında ise başka bir dev kripto para borsası olarak öne çıkan Binance platformu takip etmiş oldu. Sahip olunmuş XTZ token’lerinin alakalı borsalar üzerinde tutulması karşılığı ile belirli bir seviyede faiz getirisi sunmakta olan hizmet şeklinde tanımlanmaya başlanan staking, şimdilerde ise Kraken platformu tarafından müşterilerine sunuluyor olacak.

Amerika Birleşik Devletleri tabanlı popüle hale gelen kripto para borsasının yapmış olduğu duyuru içerisinde Tezos staking hizmetinin başlatılmış olduğuna vurgu yapıldı. Kraken adlı platformun staking üstünden sunmakta olduğu bu kazançsa senelik %6 seviyesinde bir getiri ve hafta içerisinde 2 defa ödeme şeklinde duyurulmuş oldu. Söz konusu bu hizmet ise Cuma günü resmen başlatılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.