sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Çin Bitcoin hususunda yavaşlamaya mı başladı?

36

Dünya üzerindeki süper güçlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Çin, aynı zaman içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliği hususunda da lider bir seviyede. Çin’in Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliği hususundaki bu üstünlüğü, hükümetin göstermiş olduğu baskıları ve kripto paralarla alakalı sektöre yönelik herhangi bir şekilde teşvik edecek programının bulunmamasınan dolayı sekteye uğrayarak hızlı bir şekilde düşüşe geçecek olabilir.

Banz Capital platformunun CEO’su ve aynı zamanda kurucusu konumunda bulunan John Iadeluca konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde Çin’de yer alan şirketlerin blockchain platformuna yönelmiş olduğunu ve kripto paralarla alakalı birimlerin ise 2. plana atılmış olduğuna vurgu yaptı. Başkan görevinde bulunan Xi Jinping’in blockchain adlı platforma yönelik çok daha olumlu, kripto para birimlerine yönelik olarak olumsuz bir şekilde yapmış olduğu açıklamaları da halkla beraber şirketleri bu doğrultuya yöneltmiş bir durumda bulunabilir.

2017 senesi ile birlikte 2018 seneleri içerisinde hem ICO’ları hem ise yerel bir durumda bulunan borsaların bunlara katılmasını yasaklama kararı alan Çin yönetimi, Bitcoin adlı kripto para birimini yasaklayabilecek bir seviyede bulunmasa bile, bu sektörle uğraşmakta olanların yıldırılmaya çalışılmaya başlaması aslına bakılırsa üstünlüğü Amerika Birleşik Devletleri ya da farklı büyük ülkelere verecek olabilir.

Çin tabanına sahip olan madencilik ile alakalı havuzlarının BTC adlı kripto para birimi ağının hash rate’inin %30’luk bir kısımdan çoğunu oluşturduğu da bilinen bir gerçek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.