sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Çin Merkez Bankası’ndan dijital para konusunda test

26

Çin Merkez Bankası uzun bir zamandan beri üzerinde çalışmalar yaptığı dijital para projesini geliştirmeyi sürdürüyor. Caijing benzerindeki yerel kaynakların yapmış olduğu habere bakılır ise Çin Merkez Bankası kendisi tarafından geliştirilen dijital para birimini çok kısa bir zaman içinde 2 tane değişik kentte test etmeye başlamış olacak.

Eğerki Çin Merkez Bankası’nın yapmış olduğu bu söz konusu testler başarılı olabilirse bu dijital para biriminin gelecek sene yıl içinde çok daha aktif bir biçimde kullanılmakta olduğunu görmemiz mümkün. Yerel bir durumdaki kaynaklara bakılır ise Çin Merkez Bankası, bu söz konusu dijital parayla alakalı projeyi Shenzhen ile birlikte Suzhou üzerinde resmi bir şekilde kullanıma çıkartmak, burdan da elde edilebilecek sonuçları değerlendirme konusunda çok istekli.

Çin Merkez Bankası söz konusu bu dijital para biriminin ne şekilde test edilebilecek olduğunu bulmaları amacıyla da 7 tane değişik devlete bağlı durumda bulunan firmayla, 4 tane ticari banka ve ayrıca 3 tane de telekom firmasıyla anlaşma yapmış durumda. Yerel bir durumdaki kaynaklara bakılır ise anlaşmaya dahil durumda bulunan bu ticari bankalar, en çok uyan test planını bulabilmek amacıyla birbirleriyle çok sıkı bir rekabet içine girmiş durumdalar.

The Block platformunun aktarmış olduğu bilgilere bakılırsa da bu söz konusu dijital para biriminin test edilme süreci içerisinde özellikle de eğitim ile birlikte sağlık, ulaşım ve ayrıca ticaret benzerindeki alanlara dikkat ediliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.