sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Poloniex borsasına karşı tepkiler çığ gibi büyüdü

32

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Poloniex isimli platform, gün içerisinde sosyal medya hesabının üstünden bir duyuru gerçekleştirdi.

Poloniex platformunda yer alan ekip Twitter üstünden paylaşılmış olan söz konusu bu duyurunun içinde yapmış oldukları değerlendirmeler sonrasında Digibyte adlı kripto para biriminin borsadan çıkartma konusunda karar vermiş olduklarını belirttiler.

83 milyon dolar tutarındaki piyasa değeri ile beraber en büyük 53. sırada yer alan kripto para birimlerinden Digibyte, geçmiş olduğumuz son birkaç saatin içinde sosyal medya üzerinde en fazla konuşulmuş kripto para birimlerinden bir tanesi oldu. Poloniex platformunun mevcut durumdaki ekibi, bu söz konusu kararın Digibyte adlı kripto para birimini borsa kriterlerine hiç bir şekilde uymamakta diye alınmış olduğunu ifade etse bile bu söz konusu kriterlerin tam bir şekilde neler olduğu konusunda açıklamada bulunmadı.

Poloniex platformu söz konusu bu açıklamayı gerçekleştirdikten hemen sonra binlerce sayıdaki kripto para takipçisi tarafından da tepki görmeye başlamış oldu. Söz konusu bu borsanın Digibyte adlı kripto para birimini çıkartmış olduğunu duyan kripto para biriminin takipçileri Poloniex adlı platformun bu aldığı kararı çok sert bir şekilde eleştirmeye, bu söz konusu kararın sebebini sorgulamaya başlamış oldu. Kripto para takipçilerinden büyük bir kısmı da bu karardan dolayı merkezi bir durumdaki kripto para borsalarını eleştirmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.